Як підготувати дитину до стоматолога? Перший візит

Запис на консультаціюЗапис

До першого візиту маленьких пацієнтів до стоматолога варто поставитися максимально відповідально, адже перший досвід дитини може вплинути на все її подальше лікування.

Від початку малюк не має жодного страху щодо лікування зубів, адже не уявляє, що чекатиме на неї в стоматологічній клініці.

Час для візиту краще вибирати вранці, коли дитина зазвичай у гарному настрої, не втомлена і не буде думати про майбутній візит до стоматолога цілий день.

Постарайтеся, щоб ваш малюк виспався і не турбуйте його через дрібниці.

Акцентуйте увагу на яскравому одязі, добрих очах стоматологів, і цікавих предметах навколо дитини. Це допоможе швидше налагодити контакт під час зустрічі в стоматологічній клініці.

Підготовка дитини до візиту до стоматолога

Ситуація, коли зуб вже болить, звичайно, більш складна, тому краще приходити на ознайомчі профілактичні візити до появи проблем в порожнині рота.

Вдома можна пограти з дитиною в «стоматолога». Полікувати зубки улюбленій іграшці й у процесі гри розповісти, про Зубну фею, яка дивиться зубки дітям.

Можна показати фото лікаря в інтернеті і представити її феєю.

У клініці дитячої стоматології New Smile в Києві ми схиляємося до того, щоб в перший візит не проводити болячі маніпуляції, а провести профілактичні процедури і таким чином познайомити дитину з обладнанням та інструментами.

Перший візит дитини в стоматологію

Наші лікарі завжди роблять все можливе, щоб налагодити контакт з маленькими пацієнтами і провести лікування максимально комфортним способом для дитини.

Так, стоматологи клініки “Нью Смайл” у Києві на Печерську застосовують прийоми психологічної адаптації дитини і для нас дуже важлива Ваша довіра, адже дитячий прийом відбувається в межах трикутника Дитина- Стоматологічна команда – Батьки. І саме від Вас – батьків – теж буде залежати успіх майбутнього лікування.

Разом з Вами у дитячій стоматологічній клініці в Києві ми зможемо зробити так, щоб Ваша дитина полюбила профілактику, не боялась стоматолога та мала здорові зубки!

Лікування зубів дітям уві сні

Лікування зубів діткам у медикаментозному сні – це один з напрямків, на яких спеціалізується наша клініка.

Ми вдячні за довіру колегам, які скеровують до нас пацієнтів, а також батькам, які нам довіряють найдорожче і не раз приїжджали до Києва з інших міст України та із закордону для стоматологічного лікування своїх дітей.

Якість і безпека лікування – це два головні критерії роботи нашої команди.

У нашій клініці дитячої стоматології в Києві працюють лікарі з великим практичним досвідом, а командна робота добре налагоджена, що значно впливає на тривалість лікування дитини уві сні.

Досвід наших стоматологів дозволяє лікувати зубки досить швидко, адже за рекомендаціями відомих асоціацій таке лікування має тривати не більше 3 годин.

При цьому дотримуються всі стандарти якості, адже ми робимо все, щоб пролікований тимчасовий зуб прослужив дитині до зміни на постійний.

Онлайн консультація дитячого стоматолога

Якщо Ви із іншого міста і Вам потрібна консультація щодо лікування – присилайте фото проблемних зубів у офіційні аккаунти клініки в мережах Інстаграм та Фейсбук, і ми зможемо проконсультувати Вас в дистанційному форматі.

go up