Запис на консультаціюЗапис

Про клініку

Шановні друзі!

Як головний лікар та засновник New Smile Dental Clinic, хочу представити Вам нашу клініку!

New Smile є результатом постійного професійного зростання та розвитку у естетичній стоматології. Започаткована у 2003 році як приватна практика доктора Андрія Пешко, на сьогоднішній день перетворилась на сучасний стоматологічний центр з командою спеціалістів, які проводять всі види стоматологічного лікування.

За час нашого розвитку ми вдосконалили майстерність, набралися досвіду та застосовуємо перевірені протоколи лікування. Головним вважаю здатність лікаря уважно слухати пацієнта – його скарги, потреби та бажання і запропонувати оптимальний план лікування!
Основні напрямки нашої роботи – це естетична стоматологія, імплантація та протезування, дитяча стоматологія. На високому рівні в клініці проводиться гігієна/пародонтологія, терапевтичне та хірургічне лікування.
Мої 20 років досвіду в естетичній стоматології – це тисячі нових усмішок та задоволених пацієнтів! Хочу подякувати всім нашим постійним пацієнтам які стали нашими друзями та рекомендують нашу клініку іншим, будемо раді бачити у нас нові обличчя та створювати нові усмішки!

З повагою Др. Андрій Пешко

go up