ФІЛОСОФІЯ ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ

Запис на консультаціюЗапис

Філософія лікування дітей

Незважаючи на те, що клініка New Smile Dental Clinic є клінікою естетичної стоматології, ми можемо назвати стоматологію для дітей одним з пріоритетних напрямків своєї роботи. Ми відносимося до тимчасових зубів з такою самою турботою, як і до постійних, та робимо все можливе, щоб зберегти молочні зуби до їх фізіологічної зміни.

Ми використовуємо найсучасніші та прогнозовані методи лікування в дитячій стоматології

Ми не сріблимо зуби, не використовуємо токсичних препаратів на основі формальдегіду, лікуємо із використанням знеболення та ізоляції системою раббердам, перші в Україні почали протезувати дітей коронками з оксиду цирконію, застосовуємо в своїй практиці лазер, можемо запропонувати лікування постійних зубів у підлітків з використанням дентального мікроскопу.

Індивідуальний підхід до кожної дитини

До кожного маленького пацієнта ми підходимо індивідуально та знаходимо оптимальне рішення стоматологічних проблем, яке підійде саме Вашій сім’ї та Вашій дитині. При цьому ми дотримуємося принципу мінімальної інвазивності та максимальної ефективності лікування. Ми не призначаємо зайвих процедур и так само, як і Ви, зацікавлені в тому, щоб пролікувавши зуб один раз, не доводилося переліковувати його знов и знов.

Європейські та американські протоколи лікування і профілактики

Для нас важливо зберегти зуби дитини здоровими! Ми оцінюємо ризик виникнення карієсу у кожної дитини відповідно американським протоколам CAMBRA та підбираємо індивідуальну профілактичну програму, яка включає в себе інструктаж по гігієні з підбором індивідуальних засобів та рекомендації  відносно корекції дієти. Також ми визначаємо необхідність обстеження у суміжних спеціалістів та підбираємо індивідуальний графік проведення професіональної гігієни та ремінералізації зубів Вашої дитини.

Відновлення тимчасових зубів

Вже більше 10 років наші лікарі спеціалізуються в галузі естетики дитячої посмішки, тому ми можемо запропонувати Вам різні варіанти відновлення сильно зруйнованих зубів у дітей, такі як реставрації та коронки, а також протезування відсутніх зубів незнімними дитячими протезами. Завдяки багаторічному досвіду та використанню авторських методик відновлення тимчасових зубів ми можемо сміливо говорити про те, що штучні зуби при правильному догляді можуть прослужити дитині до їхньої фізіологічної зміни на постійні.

Можливість лікування дітей любого віку без наркозу

Ми готові надати якісну стоматологічну допомогу дітям любого віку. При цьому ми не наполягаємо на лікуванні дитини в наркозі тільки тому, що вона маленька. Ми вважаємо, що до того як призначати лікування у медикаментозному сні варто оцінити об’єм роботи та особливості дитини і докласти зусиль та спробувати провести лікування звичайним способом. Ми враховуємо психоемоційні особливості дитячого віку та в зрозумілій для дитини ігровій формі адаптуємо малюків до стоматологічного лікування. Іноді нам на допомогу приходить заспокійлива седація закисом азоту (звеселяючий газ), як найбезпечніший із всіх видів легкої седації, які застосовуються в медицині.

Лікування в медикаментозному сні

В той же час ми можемо запропонувати Вам і лікування в умовах сну, якщо це необхідно. Ми розуміємо, як хвилюються батьки, коли мова йде про лікування дитини в умовах наркозу, саме тому в першу чергу піклуємося про безпечність даної процедури. Ми співпрацюємо з висококваліфікованими бригадами дитячих анестезіологів та під час лікування біля клініки чергує реанімобіль. Ми ніколи не призначаємо лікування уві сні, доки дитина не пройде певні обстеження, які доведуть безпечність проведення даної процедури. Досвід та кваліфікація наших спеціалістів дозволяє нам лікувати дітей в умовах медикаментозного сну із мінімальними затратами часу та гарантувати якість своєї роботи.

Докладніше

Галерея клінічних робіт

go up