Стоматологія в Києві: як часто необхідно її відвідувати?

Запис на консультаціюЗапис

На жаль, багато людей ідуть до стоматології в Києві лише тоді, коли вже самостійно помітили проблему.

Але на ранніх стадіях карієс та запальні процеси в тканинах пародонту може діагностувати тільки спеціаліст-стоматолог.

Згідно з рекомендаціями американської системи з оцінки ризику виникнення карієсу CAMBRA, існує низький, середній, високий та екстремальний ризик виникнення каріозного процесу, і для кожної групи визначена частота професійних оглядів.

Пацієнтам з низьким ризиком потрібен огляд та професійна гігієна в стоматології раз на рік, вони соматично здорові, мають високий рівень гігієнічного догляду та коректно харчуються. Чи багато серед нас таких? На жаль, ні.

Коли йти до стоматолога для профілактики карієсу?

Наступна група – це група високого ризику виникнення карієсу.

Це пацієнти p низьким рівнем гігієни, які часто вживають прості вуглеводи, з брекетами та іншими ортодонтичними апаратами, пацієнти з захворюваннями тканин пародонту, яка може бути обтяжена соматичними захворюваннями. Таким пацієнтам рекомендований огляд у стоматології Києва та професійна гігієна раз на 3 місяці.

Карієс у дітей

Пацієнтів з екстремальним ризиком часто можна зустріти серед маленьких дітей, в яких наявні як активно прогресуючі каріозні порожнини, так і всі місцеві та загальні фактори ризику. Таким пацієнтам в деяких випадках необхідні огляди раз на 1,5-2 місяці.

На профілактичні процедури чекаємо на Вас у стоматології Києва “Нью Смайл” на Печерську.

Ми раді бачити ваші чудові усмішки!

go up