Профілактика карієсу в дітей і дорослих

Запис на консультаціюЗапис

Лікування зубів у дітей і підлітків має проходити максимально комфортно. Цього принципу ми завжди дотримуємося в нашій клініці.

Ми виділили для Вас основні методи профілактики карієсу.

Ділянки між зубами потрібно очищати двічі на день за допомогою зубної нитки (флосу) або йоршика. Розмір йоршика має бути підібраний лікарем-пародонтологом.

На ці предмети гігієни також можна наносити ремінералізуючий гель для додаткової мінералізації емалі на контактних поверхнях зубів.

Контролюйте кількість патогенних мікроорганізмів в порожнині рота шляхом збалансованого харчування, скоротіть кількість перекусів, особливо солодким, виключте з раціону солодкі напої.

Додатково за призначенням лікаря можна вживати пробіотики для порожнини рота.

Налагодьте роботу шлунково-кишкового тракту, усуньте дефіцити мінералів та вітамінів, відновіть баланс гормонального фону.

Огляди та професійна гігієна у стоматолога мають відбуватися раз на 3-6 місяців залежно від активності каріозного процесу.

Найнадійніший метод профілактики карієсу – регулярні візити до стоматолога клініки “Нью Смайл” на Печерську.

Ми раді поділитися з Вами своїми знаннями і досвідом, щоб уберегти Вас від проблем в порожнині рота і радіти Вашим усмішкам!

Лікування зубів у дітей

Лікування зубів у дітей і підлітків має проходити максимально комфортно. Цього принципу ми завжди дотримуємося в нашій клініці.

В основі нашого успіху – поєднання поваги до пацієнтів, створення умов для максимально комфортного лікування зубів у дітей і підлітків, використання передових технологій і найкращого медичного обладнання.

Дитина відвідала нашу клініку з множинними каріозними ураженнями зубів.

У верхніх центральних різцях спостерігалося запалення пульпи (нерву).

В умовах сну було проведено лікування кореневих каналів зубів та відновлення коронками з оксиду цирконію. Інші зуби були відреставровані фотополімерним композитом.

Всього було проліковано 14 зубів.

Лікування уві сні на сьогодні -один з безпечних методів подолання дитячої тривожності, що дозволяє провести тривале або травматичне лікування.

go up