Ортодонтичне лікування – що робити біженцям і ТПО?

Запис на консультаціюЗапис

Інформація для ортодонтичних пацієнтів стоматологічної клініки New Smile у Києві на Печерську, які не завершили ортодонтичне лікування та не можуть попасти на прийом до лікаря найближчим часом – відповідаємо на Ваші запитання.

Чи нічого не станеться із зубами?

Відповідь – якщо апарат не активувати, то нічого поганого із зубами і прикусом не станеться. Лікування просто призупиниться, але ми зможемо відновити його під час найближчої зустрічі.

Як довго можна обійтися без активації?

Брекет систему можна не активувати від 3 до 6 місяців.

Якщо Ви носите елайнери, то продовжуйте заміну елайнерів згідно плану.

Якщо дитина носить апарат з гвинтом, то гвинт тимчасово активувати не варто, нехай зараз апарат працює для стабілізації вже досягнутого результату.

Переставати носити знімний апарат не можна, бо потім дитина не зможе його одягнути!

Що робити у випадку невідкладної ситуації?

Якщо брекет натирає слизову – використовуйте ортодонтичний віск, який ми дали Вам під час фіксації.

Якщо дуга вилізла з брекету і коле щоку – спробуйте посунути її назад, вона ковзає в брекетах, як по рельсах. Якщо не вийшло – підкладайте половинку ватного косметичного диску, щоб захистити м’які тканини. Теж саме можна робити, якщо натирає брекет і Ви не маєте воску.

Якщо відклеївся брекет або замок і є можливість попасти до лікаря – бажано зафіксувати новий. Якщо немає такої можливості – ми це зробимо під час нашої зустрічі.

Якщо зломався чи загубився елайнер – переходьте на наступний етап.

Дуже важливо – не забувайте про якісну гігієну порожнини рота, щоб запобігти утворенню карієсу навколо ортодонтичних апаратів!

Сподіваємося на найближчу зустріч з вами під мирним небом над нашою країною!

go up