Лікування зубів під мікроскопом у Києві

Запис на консультаціюЗапис

Дентальний мікроскоп – це інноваційний прилад, що дає багаторазове збільшення та максимальне освітлення робочої зони, дозволяючи стоматологу побачити найдрібніші деталі, які неможливо розглянути неозброєним оком.
Застосування мікроскопа для лікування зубів дозволяє вивести стоматологію на більш високий рівень за рахунок проведення маніпуляцій набагато точніше та ефективніше.

Застосування мікроскопа для лікування зубів

Цей прилад використовують у різних стоматологічних напрямках, коли проводиться лікування зубів під мікроскопом у Києві.

Збільшення робочої ділянки до 40 разів дає можливість лікарю виявити карієс на ранній стадії, побачити мікроскопічні тріщини в емалі, якісніше очистити кореневі канали, акуратно обточити зуб для установки коронки або вініру, що забезпечує їх щільне прилягання. Дентальний мікроскоп може застосовуватися в багатьох стоматологічних маніпуляціях, а саме:

  • діагностування захворювань: виявлення початкового карієсу, дрібних тріщин та сколів, які не видно навіть на рентгенівському знімку;
  • виявлення, очищення та заповнення пломбувальним матеріалом каналів, лікування зубів під мікроскопом у Києві;
  • герметизація фісур;
  • для вилучення зламаних інструментів із кореневих каналів;
  • для проведення реставрацій та відновлення естетики;
  • вилучення старих пломб;
  • лікування гранульом та дентальних кіст;

Діагностування стоматологічних захворювань

Завдяки збільшенню ділянки, що оглядається, лікар скрупульозно вивчає поверхню кожного зуба і виявляє будь-які, навіть незначні пошкодження емалі. Дуже часто так виявляють каріозне ураження на стадії плями і приховані ушкодження, що знаходяться в міжзубному просторі або важкодоступних зонах. Також збільшувальний прилад дозволяє побачити дефекти пломбування, перфорації та пошкодження кореня зуба.

Це дає можливість своєчасно та якісно здійснити лікування зубів під мікроскопом у Києві, вибрати більш ефективний метод або зрозуміти, що подальша терапія не принесе результатів і зуб краще видалити. Але найчастіше виходить так, що мікроскоп допомагає зберегти зуб, навіть коли він пошкоджений значною мірою.

Лікування кореневих каналів за допомогою мікроскопа

Канали зуба є надтонкими відгалуженнями, в яких знаходиться пульпа (судинно-нервовий пучок у зубі). Навколо зуб оточений зв’язкою – періодонтом, куди може поширюватися запалення з пульпи. По пульпі та періодонту йдуть маленькі судини та нервові закінчення, через які людина відчуває сильний біль при глибоких каріозних ураженнях. Щоб вилікувати запалення в пульпі або періодонті, лікар видаляє нерв, чистить і пломбує канал.
За допомогою збільшувального приладу лікар розглядає всі найдрібніші деталі каналу, досконало його очищує і повністю пломбує, що робить лікування зубів під мікроскопом в Києві ефективним та якісним. Але необхідно врахувати, що багато каналів мають викривлення, які заважають повному огляду навіть під мікроскопом, тому для додаткової діагностики використовується комп’ютерна томографія.

Визначення розташування кореневих каналів

Передні зуби мають один канал, а в решті зубів їх кількість варіює від двох до п’яти. Вони мають мікроскопічний розмір діаметром не більше 1 мм і бувають зазвичай звивистими і викривленими, тому побачити їх без збільшувальної техніки неможливо.
За допомогою дентального мікроскопа зображення збільшується в 40 разів, що дає можливість стоматологу визначити з максимальною точністю кількість каналів та їхнє розташування в зубному корені. Якщо канал не сильно викривлений, можна навіть розрахувати його глибину.
Якісне лікування каналів передбачає ретельне очищення всіх відгалужень, інакше в майбутньому в неочищених місцях виникнуть рецидиви і доведеться їх перелікувати. Не менш важливо повністю закрити канал пломбою, але так, щоб вона не вийшла за межі апікального отвору. Завдяки збільшенню всі ці маніпуляції здійснюються з високою точністю і виключають помилки в лікуванні зубів під мікроскопом в Києві.

Перелікування каналів за допомогою мікроскопа

При неякісному лікуванні каналів доводиться видаляти попередню пломбу, знову чистити і повторно його пломбувати. В стоматологічну клініку «Нью Смайл» (Київ, Печерськ) нерідко звертаються пацієнти, які лікували канали в інших стоматологіях, з ускладненнями у вигляді гранульом або кіст. Під час діагностики найчастіше виявляється, що деякі канали залишилися неочищеними або не повністю заповнені пломбувальним матеріалом. Іноді наші фахівці дістають із кореневих каналів уламки медичного інструменту.
Відгуки пацієнтів підтверджують, що використовуючи мікроскоп, лікар чітко бачить усі помилки та промахи попереднього лікування, усуває їх та повторно ставить пломбу. В окремих випадках однієї процедури недостатньо. Якщо в зубі розпочався запальний процес, у нього закладають лікарський засіб та тимчасово пломбують. Через кілька днів ліки видаляють і ставлять постійну пломбу.

Пломбування каналів зуба

Щоб очистити та запломбувати канал, лікар користується надтонкими інструментами (наприклад, голки мають діаметр 0,1 мм або трохи більше). Якщо раніше він працював практично наосліп, то зараз збільшувальні прилади кардинально змінили ситуацію. Лікування зубів під мікроскопом у Києві дозволяє повністю побачити канал, якісно його очистити і запломбувати на всю глибину.

Особливості лікування зубів з використанням мікроскопа та ціни

Застосування збільшувального приладу не змінює в процедурі практично нічого. Єдиною відмінністю є те, що за 10 сантиметрів над головою пацієнта ставиться невеликий пристрій – дентальний мікроскоп. Стоматолог дивиться в окуляр і бачить робочу зону в багаторазовому збільшенні, що значно полегшує роботу і виключає можливі помилки у лікуванні.

Див. також докладніше про ціни на лікування зубів під мікроскопом.

Переваги клініки «Нью Смайл»

Клініка має мікроскоп німецького виробника CJ Optic. Його застосування дає такі плюси:

  • ефективна та своєчасна діагностика карієсу на ранній стадії;
  • безпека та мінімальна інвазія – під час процедури препарування зуба не зачіпаються здорові тканини;
  • надійність – суттєво знижується ризик появи ускладнень після лікування кореневих каналів або пломбування зуба

Індивідуальні особливості лікування пацієнтів під мікроскопом у Києві кожен може дізнатися у стоматологів клініки «Нью Смайл», записавшись на консультацію.

go up