Гіалуронова кислота в стоматології

Запис на консультаціюЗапис

Чи знали Ви про можливості використання гіалуронової кислоти в стоматології?

Гіалуронова кислота асоціюється з косметологією, але в нашій практиці ми також застосовуємо препарати гіалуронової кислоти в комплексі лікувальних програм.

 

Пародонтологи використовують дані препарати в комплексі з іншими засобами при лікуванні пародонтиту, для відновлення м’яких тканин, реконструкції та збереження втрачених ясенних сосочків.

Ін’єкції гіалуронової кислоти при лікуванні зубів

Ін’єкції гіалуронової кислоти в певних випадках допомагають усунути чорні трикутники між зубами, які виникають внаслідок атрофії ясенного сосочка.

Результат дії гіалуронової кислоти в стоматологічному лікуванні – це збільшення обсягу м’яких тканин і заповнення міжзубного проміжку.

Хірурги та імплантологи стоматологічної клініки New Smile у Києві застосовують гіалуронову кислоту для прискорення загоєння ран після хірургічного втручання в порожнині рота.

Користь гіалуронової кислоти в її протизапальній дії, яка проявляється за рахунок нормалізації місцевого імунітету в тканинах, доставки в них активних речовин і пригнічення розвитку бактерій, що провокують запалення.

Реабілітація тканин після хірургічного втручання проходить набагато швидше.

Користь гіалуронової кислоти в стоматології

Гіалуронова кислота покращує фіксацію кістковопластичних матеріалів, тому успішно застосовується в імплантології.

В клініці стоматології “Нью Смайл” на Печерську з гіалуроновою кислотою працюють головний лікар Пешко Андрій Анатолійович та лікар-пародонтолог Веснянцева Катерина Геннадіївна.

Наші спеціалісти проконсультують Вас стосовно здоров‘я порожнини рота, а також допоможуть обрати оптимальний план лікування та профілактики!

go up