Етапи ортодонтичного лікування елайнерами в Києві

Запис на консультаціюЗапис

На фото Ви бачите результат вирівнювання зубів за допомогою елайнерів – спеціальних прозорих кап для ортодонтичних корекцій.

Лікування тривало 1 рік і 2 місяці і пацієнтка отримала бажаний естетичний та функціональний результат.

Розкажемо Вам про етапи виготовлення та лікування за допомогою цієї системи.

Першим етапом до початку ортодонтичного лікування завжди є діагностика прикусу.

Вона включає в себе аналіз моделей щелеп, рентген знімків та фотографій посмішки та обличчя і складання плану лікування.

Після узгодження плану лікування з пацієнтом, верхню та нижню щелепу сканують за допомогою інтраорального сканера та передають скани в зуботехнічну лабораторію, де відповідно узгодженого плану в комп’ютерній програмі моделюють віртуальне переміщення зубів.

На цьому етапі можна розрахувати орієнтовну кількість елайнерів, необхідних для корекції положення зубів, а також термін лікування.

Далі запускається процес виготовлення елайнерів, який займає від 10 до 45 днів в залежності від виробника.

Коли пацієнт приходить на прийом до клініки естетичної стоматології “Нью Смайл” у Києві на Печерську, то в перший візит на зуби встановлюються спеціальни фотокомпозитні кнопки – атачмени, які підбираються під колір зуба. Їхня мета – створити тиск для ефективного переміщення зубів.

Далі пацієнту видається певна кількість елайнерів для початку лікування, після чого оговорюється індивідуальний графік візитів для корекцій і контролю процесу лікування.

Великою перевагою лікування елайнерами в сьогоднішніх умовах є те, що комплект елайнерів, який розрахований на курс лікування, можна забрати з собою в будь-яку країну і продовжити лікування без частих візитів до ортодонта!

Для консультації щодо ортодонтичного лікування звертайтеся за телефоном клініки. Нехай навіть у складні часи на ваших обличчях будуть красиві і счастливі усмішки!

go up