Догляд за зубами дітей віком 0-3 років

Запис на консультаціюЗапис

Дорогі батьки, хочемо звернути Вашу увагу на те, що дуже важливо привчати вашого малюка до гігієни порожнини рота з появою першого зубчика.

Стоматологи клініки “Нью Смайл” на Печерську пропонують вам кілька правил, які допоможуть у догляді за зубами діток віком до 3 років.

Перший догляд за порожниною рота можна починати ще до прорізування зубів за допомогою гігієнічних серветок, просочених ксилітом.

З появою першого зуба догляд можна починати з ультрам’якої зубної щітки, я має маленьку головку – ширина 2-3 зубів.

Перший огляд дитини у стоматолога

Перший огляд у дитячого стоматолога бажано провести коли дитині виповниться 1 рік.

Дитячий стоматолог нашоі клініки допоможе з вибором зубної щітки та зубної пасти, яка буде безпечна при ковтанні і забезпечить профілактичний ефект.

Пам’ятайте, що зуби необхідно чистити 2 рази на день: вранці – після їжі і ввечері – перед сном.

Додатковий гігієнічний догляд порожнини рота може бути показаний дітям, які після року знаходяться на грудному вигодовуванні та мають недостатню мінералізацію емалі.

Про це також розповідають наші дитячі стоматологи під час першої консультації. Після завершення нічного годування рекомендується пити тільки воду.

Піклуючись про здоров’я зубок Ваших малюків максимально скоротіть кількість перекусів простими вуглеводами між основними прийомами їжі.

Профілактика завжди приємніша і простіша, ніж лікування. Наші дитячі стоматологи завжди раді допомогти Вам порадою, як зберегти зубки Ваших дітей.

Для запису на консультацію до наших лікарів телефонуйте або залишайте заявку на сайті!

go up