КЕРАМІЧНІ ВІНІРИ ТА КОРОНКИ

Запис на консультаціюЗапис

 

Керамічні вініри – тонкі керамічні облицювання на передню поверхню зубів що дозволяють покращити іх колір, форму, положення. Вініри як нова «керамічна емаль» монолітно з’єднуються з тканинами зуба зміцнюють його та забезпечують надійний довготривалий естетичний результат.

Переваги керамічних вінірів, з якими працює стоматологічна клініка New Smile у Києві:

 • високий рівень естетики та природний вигляд зубів
 • мінімальна обробка зубів, збереження зубних тканин, у деяких випадках можливе встановлення вінірів без обробки зубів!
 • зміцнення структури зуба за рахунок монолітного з’єднання з емаллю
 • стабільність збереження кольору та форми у порівнянні з композитними реставраціями
 • можливість реставраціі вінірів чи лікування зубу зі збереженням вініру
 • тривалий термін експлувтвції – 15-20 років

Покази до відновлення зубів вінірами:

 • мікродефекти поверхні зуба, білі / коричневі плями (флюороз, гіпоплазія)
 • стертість зубів, ерозії емалі. старі зношені реставраціі
 • незадовільна форма, колір та положення зубів у багатьох випадках легко виправляється за допомогою вінірів
 • бажання повної зміни дизайну усмішки

Клінічні етапи при виготовленні керамічних вінірів у нашій клініці в Києві на Печерську

 • перший візит – це консультація, де ми обговорюємо з пацієнтом його клінічну ситуацію (скарги, побажання), проводимо клінічний огляд, фотодіагностику та робимо цифрове сканування або отримуємо відбитки для діагностичних моделей. В окремих випадках ми замовляємо воскове або цифрове діагностичне моделювання (створення дизайн-проекту майбутніх вінірів) після першого візиту для проведення діагностичної проби «mock-up» під час наступного візиту
 • під час другого візиту ми презентуємо попередній план лікування з віртуальною імітацією майбутніх вінірів (цифровий дизайн усмішки) та у деяких випадках робимо діагностичну пробу «mock-up»- за допомогою спеціальної пласмаси виготовляємо пробні вініри у порожнині рота без обробки зубів, це дозволяє фізично оцінити дизайн майбутньої усмішки. Далі узгоджується кошторис обраного плану лікування та графік візитів, після чого замовляємо воскове або цифрове діагностичне моделювання, якщо це не було зроблено після першого візиту.
 • в наступний візит проводиться обробка зубів під вініри та вигтовлюються тимчасові вініри- прототипи, які дозволяють оцінити форму, пропорції та функцію майбутніх вінірів та дизайн усмішки у цілому! На цьому етапі за потреби ми вносимо коррекції, які мають повністю задовольнити пацієнта, та проводимо «тест-драйв» прототипів вінірів на протязі від кількох днів до кількох тижнів залежно від клінічної ситуаціЇ
 • далі ми отримуємо відбитки або проводимо цифрове сканування оброблених зубів та узгоджених/ протестованих тимчасових вінірів для замовлення постійних керамічних вінірів у зуботехнічній лабораторії
 • через 10-12 днів ми отримуємо готові вініри з лабораторії та проводимо їх примірку та постійну фіксацію.

З чого складається ціна керамічних вінірів?

Часто пацієнти не розуміють чому ціна на вініри може значно відрізнятіся в різних клініках Києва. І це дійсно так, при цьому ціна не дуже залежить від керамічного матеріалу, що використовується.

В першу чергу на вартісь вінірів впливає спеціалізація та репутація клініки та рівень зуботехнічної лабораторії, де замовляються керамічні вініри! Клінічне мислення, точна діагностика, оптимальне планування та якісне мануальне  виконання маніпуляцій – це професійний рівень лікаря-стоматолога, якому Ви довірили свої зуби!

Наші спеціалісти постійно вдосконалюються шляхом проходження спеціалізованих курсів та майстер-классів, таким чином підвищюють рівень клінічної майстерності!

Звичайно, це і застосування високоякісних матеріалів та технологій перевірених і рекомендованих світовими експертами!

Це командна робота – що полягає в ефективній взаємодіі пацієнта, стоматолога та зубного техніка!

Досвід нашої клініки в естетичній стоматології  та використанні керамічних вінірів та коронок вже понад 20 років і ми є одними з найкращих у цій сфері !

Докладніше

Галерея клінічних робіт

go up