ЛІКУВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ В МІКРОСКОП – ЕНДОДОНТІЯ

Запис на консультаціюЗапис

 

Лікування запального процесу в пульпі та тканинах за верхівкою зуба (періодонту) є важливою частиною щоденної практики наших лікарів ендодонтистів.

Якісне лікування кореневих каналів неможливе без застосування мікроскопу.  Система кореневих каналів має дуже різноманітну анатомію і є індивідуальною для кожного пацієнта, тому знайти їх в порожнині зуба без гарного освітлення та збільшення операційного поля дуже складно.

В нашій клініці під час лікування кореневих каналів ми використовуємо мікроскоп німецького бренду CJ Optic. Основні переваги мікроскопу – це якісне освітлення, яке збільшує точність виконання всіх процедур, а також значне оптичне збільшення, завдяки якому є можливість виявити анатомічні особлівості розташування кореневих каналів, а також залишків пломбувального матеріалу при переліковуванні, зламаних інструментів або перфорацій чі тріщин в зубі, який лікують.

Використання мікроскопу необхідне для:

  • первинного лікування кореневіх каналів – це дає можливість знайти всі наявні в зубі кореневі канали та якісно очистити їх від запаленої пульпи
  • повторного лікування каналів у зв’язку з наявністю запального процесу за верхівкою кореня, що дозволяє якісно видалити залишки пломбувального матеріалу або некротизованої пульпи з кореневих каналів
  • вилучення с каналів уламків зламаних раніше інструментів
  • виявлення та закриття перфорацій в зубі біосумісним матеріалом
  • діагностики наявності тріщін
  • діагностики прихованих каріозних порожнин

Лікування кореневих каналів – це складна і дуже кропітка робота, але за наявності сучасного обладнання в клініці та високого професіоналізму лікарів нам вдається вирішити проблеми в складних випадках і зберегти Ваші зуби здоровими.

Докладніше

Галерея клінічних робіт

go up