ВІДПОВІДІ НА НАЙЧАСТІШІ ПИТАННЯ ПАЦІЄНТІВ ПРО ВІНІРИ

Запис на консультаціюЗапис
  • Скільки вінірів мені потрібно?

Це залежить від індивідуальної клінічної ситуації та кількость зубів які потребують реставраціі : 2-4 або більше. Для створення оптимального дизайну  усмішки ми рекомендуємо мінімум 6 вінірів на верхні передні зуби. Ця кількість може бути збільшена до 8-10 якщо, наприклад, треба зробити усмішку більш наповненою у бокових ділянках (при звуженні щелепи).

Для покращення/зміни кольору зубів бажано встановлювати більшу кількість вінірів  – 10-12 на верхній щелепі у поєднанні з відбілюванням на нижній щелепі.

При радикальній зміні кольору (bleach)  потрібно встановлювати 10-12 вінірів на верхній щелепі та 10-12 на нижній!

  • Як довго виготовляються керамічні вініри?

Середній термін виготовлення вінірів у зуботехнічній лабораторіі складає 10-12 робочих днів. Клінічний етап у простих випадках триває  2-3 тижні і складається з 2-3 візитів пацієнта у клініку. У складних  випадках або при великій кількості вінірів клінічний етап може збільшуватися до 1-2 місяців

  • Що буде якщо вініри не підійдуть по формі чи кольору?

У нашій клініці ми проводимо етап тестування тимчасових вінірів що дозволяє оцінити всі параметри естетики (форма, довжина, пропорції) дизайн усмішки та функціі ( фонетика,жування). На цьому етапі ми можемо робити коррекціі для досягнення бажаного результату і далі вже копіювати параметри протестованих прототипів у постійних конструкціях. Це забезпечує прогнозований результат нашої роботи. На етапі примірки постійних керамічних вінірів ми застосовуємо спеціальні пробні пасти які дозволяють бачити остаточний колір, який при бажанні ми можемо модифікувати використовуючи більш світлі або темні  відтінки композитного цементу для фіксації. Мінімальні корекціі форми чи контуру також можливі на вже зафіксованих вінірах.

  • Що буде, якщо зуб з вініром заболить?

Зуби з встановленими вінірами це нормальні зуби у яких частина емалі замінена на кераміку, вони так само лікуються і реставруються як звичайні зуби і продовжують функціонувати після реставраціі чи лікування!

  • Що буде з вінірами через 15-20 років?

Зуби людини, як і весь організм, зношуються  протягом життя. Це природній процес і він дуже індивідуальний. Проте, не буває так , щоби наприклад пройшло 15 років і потрібно було замінити всі вініри. Тут ситуація, як із звичайними зубами, які в процесі життя потребують лікування або реставрації. Окремі зуби з вінірами також в процесі експлуатації, можливо, потребуватимуть лікування, ремонту або заміни, але не всі одразу одночасно!

Керамічні вініри, що доведено численними тривалими клінічними дослідженнямі, є однією з найбільш надійних технологій реставраціі зубів!

go up