Професійна гігієна зубів у Києві

Запис на консультаціюЗапис

У чому унікальність гігієнічного та парадонтологічного прийому в стоматологічній клініці New Smile у Києві?

Процедуру професійної гігієни зубів у Києві проводить лікар-пародонтолог, тому під час прийому Вам проведуть скринінг – тест для оцінки стану Ваших ясен та зв’язки, яка утримує зуб в кістці для вчасного виявлення можливих проблем.

Лікар пародонтолог працює у бінокулярах – це прилад, який дозволяє побачити робочу зону під збільшенням у 3,5 рази, що значно підвищує якість проведення маніпуляції.

Стоматологічна клініка New Smile у Києві на Печерську не використовує дешеві абразивні порошки на основі соди для апарату Air flow, бо вони пошкоджують поверхневий шар емалі.

Натомість, ми застосовуємо в роботі препарати на основі карбонату кальцію, гліцину та еритритолу, які є безпечними для Ваших зубів.

Як відбувається професійна гігієна зубів у Києві

Перед початком процедури очищення зубів лікар наносить на зуби спеціальний індикатор нальоту, який профарбовує зубний наліт в яскравий колір і допомагає його візуалізувати.

Цей крок значно покращує якість професійної гігієнічної чистки зубів.

Наприкінці процедури лікар навчить Вас догляду за порожниною рота та допоможе підібрати засоби індивідуальної гігієни.

Докладніше дізнатися про ціни на гігієнічну чистку зубів і записатися на прийом до стоматолога можна вже сьогодні зручним для вас способом!

go up