Послуги стоматологічної клініки New Smile у Києві

Запис на консультаціюЗапис

Успішно працюючи в Києві з 2003 р., клініка New Smile на Печерську перетворилася на сучасний стоматологічний центр, що надає усі види стоматологічного лікування.

Основні напрямки роботи нашої клініки – це найкраща в Києві естетична стоматологія, імплантація та протезування, дитяча стоматологія, пародонтологія.

На високому рівні в клініці проводиться гігієна, лікування захворювань ясен, терапевтичне та хірургічне лікування.

На різних етапах комплексного плану лікування в стоматології New Smile на Печерську Вам нададуть послуги висококваліфіковані і вузькоспеціалізовані лікарі-стоматологи.

Команда підбирається індивідуально для кожного пацієнта, в залежності від складності плану лікування.

Розглядати всі ці види стоматологічної допомоги рекомендується в комплексі.

Стоматологи клініки

Тільки спільні дії стоматолога терапевта, гігієніста, хірурга, ортодонта і ортопеда дозволять якісно і професійно подарувати пацієнтові посмішку і повернути жувальну ефективність.

Всіх цих фахівців ми маємо в нашій клініці, щоб пацієнту не треба було бігати в різні місця, а лікарі, спільно склавши план лікування змогли б надати всі послуги на місці, взаємопов’язано і кваліфіковано.

Завдяки Вам, нашим пацієнтам, ми готові і далі розширювати спектр наших послуг, щоб відвідування нашого центру було для Вас максимально ефективним і комфортним. Ваші посмішки і добрі відгуки допомагають нам творити чудеса.

Лікування карієсу сучасними методами

Між іншим, чи знали ви, що лікування карієсу можливо без використання бормашини?

Ми давно дотримуємося в своїй практиці принципу мінімальної інвазії як в дорослій, так і в дитячій стоматології.

На сьогодні існують методи, які допомагають призупинити розвиток каріозного процесу або пролікувати карієс без застосування бормашини.

Стандартне лікування карієсу передбачає препарування тканин зуба за допомогою бормашини і заповнення дефекту пломбувальним матеріалом.

Кожна пломба чи реставрація має свій термін служби і рано чи пізно буде потребувати корекції або заміни.

Малоінвазивні техніки лікування карієсу дають можливість повністю зберегти власні тканини зуба здоровими і відновити їхню структуру!

Усі відомі способи лікування мають обмежене коло показань-лише для лікування поверхневих форм карієсу: стадія плями і всі види поверхневих уражень.

Завдання, всіх використовуваних нами методів лікування – зупинити патологічний процес і не допустити формування ускладнень.

Найбільш ефективними та естетичними методами лікування карієсу без бормашини є інфільтрація препаратом Icon та біоміметична ремінералізація, але також існують і інші варіанти. Кожен метод підбирається індивідуально в залежності від клінічної ситуації.

Позбутися від карієсу не включаючи бормашину – мрія кожного пацієнта стоматології. Приходьте, в нашу клініку, не тягніть з проблемою, поки її можна вирішити легко і просто!

go up