Погані зуби і здоров’я шлунка

Запис на консультаціюЗапис

Мабуть, кожна людина хоче мати здорові зуби. Адже стоматологічні проблеми не тільки є джерелом неприємних відчуттів, а також негативним чином відбиваються на естетичній привабливості, але і служать серйозним фактором ризику для всього організму.

По-перше, здоров’я шлунково-кишкового тракту безпосередньо залежить від того, наскільки ретельно пережовується їжа.

Якщо поганий стан зубів (наприклад, руйнування або відсутність декількох з них або неправильний прикус) перешкоджає її якісній механічній обробці, це негативним чином відіб’ється на перетравленні, а також на засвоєнні поживних речовин.

По-друге, карієс сприяє проникненню в органи шлунково-кишкового тракту великої кількості бактерій.

Вступаючи в організм разом з їжею і слиною, вони дратують слизові стравоходу і шлунка, а також починають активно розмножуватися в них, що загрожує розвитком серйозних захворювань.

По-третє, фахівці стоматологічної клініки New Smile у Києві на Печерську добре знають, що небезпечний не тільки карієс, але і наліт, а також зубний камінь: наявність твердих зубних відкладень збільшує ризик утворення виразки шлунка або дванадцятипалої кишки.

Вважається, що саме активність бактерії Helicobacter pylori, постійно присутньої в зубному нальоті, нерідко стає причиною появи виразки.

Хворі зуби чинять негативний вплив на організм в цілому, оскільки є причиною зниження імунітету.

Ось чому при наявності стоматологічних проблем людина стає більш схильною до бактеріальних і вірусних інфекцій, а також важче переносить загострення хронічних захворювань, серед яких можуть бути захворювання органів ШКТ.

Регулярний догляд за порожниною рота і своєчасне відвідування стоматолога клініки “Нью Смайл” на Печерську — це внесок в стан здоров’я всього організму.

А ви вже записалися на профілактичний прийом?

go up