Перший візит до стоматолога

Запис на консультаціюЗапис

Перший візит в стоматологічну клініку New Smile в Києві на Печерську супроводжується консультацією, яка важлива перед будь-яким типом лікування.

Стоматологічна консультація необхідна для того, щоб Ви могли описати доктору свої скарги або побажання щодо майбутнього лікування або естетичної реабілітації.

У свою чергу, фахівець оцінить здоров’я зубів, ясен, м’язів і скронево-нижньощелепного суглоба та розповість Вам про можливі проблеми.

Найчастіше для повноцінної консультації та уточнення плану лікування необхідно рентгенологічне обстеження, яке також можна провести в нашій стоматологічній клініці в Печерському районі Києва.

Після розмови з Вами і проведення обстеження лікар розповість Вам про можливі варіанти стоматологічного лікування та його орієнтовну вартість, з урахуванням Ваших побажань і об’єктивної ситуації в порожнині рота.

Після першого візиту в New Smile ви залишитеся з нами!

Перший візит дитини до стоматолога

Ви вперше записали дитину до нас в клініку?

Важливо, щоб перше знайомство зі стоматологією і всі наступні проходили комфортно для дітей.

Наші дитячі стоматологи щодня вдосконалюють свої знання в галузі дитячої психології і кожній дитині ми представляємо індивідуальний процес лікування в зрозумілій для неї формі.

Наше знайомство з дітлахами починається в ігровій зоні очікування. Після ми запрошуємо маленького пацієнта в кабінет, де знайомимо його з різними інструментами і стоматологічним обладнанням.

Ми не проводимо складне лікування в перший візит! Тому що такий підхід знижує ймовірність успішного лікування без застосування седації.

Під час огляду і лікування дитина сама вибирає та дивиться мультфільм, а в кінці візиту отримує невеликий приз.

Якщо батьки вважають за краще знаходиться в кабінеті під час лікування, то це можливо, але дуже важливо дотримуватися особливих правил, щоб лікування пройшло легко і ефективно.

Мета нашої стоматології – це не тільки полікувати зубки дитини, які турбують сьогодні, а отримати здорову порожнину рота у дитини і сформувати позитивне ставлення до стоматології!

У New Smile піклуються про здоров’я Вашої родини!

go up