Негайна імплантація зубів у Києві – переваги для пацієнтів

Запис на консультаціюЗапис

Три проблеми, які Ви можете попередити завдяки нашій схемі встановлення імплантів.

У стоматологічній клініці New Smile в Києві на Печерську ми дотримуємося протоколу негайної імплантації зубів, який передбачає встановлення імпланту одразу після видалення проблемного зуба.

Якщо дефект знаходиться в естетичній ділянці, то ми одразу фіксуємо тимчасову коронку на імплант, для того, щоб замаскувати естетичну проблему.

Такий протокол імплантації зубів має свої переваги для пацієнта:

  • Ви не втратите великий об’єм кістки, як часто буває при класичному методі імплантації, коли між видаленням зуба і встановленням імпланту проходить 3-6 місяців. Таким чином Ви економите на кістковій пластиці.
  • Зубний імплант скоріше інтегрується – приживеться у кістці. Це дає можливість попередити довге очікування фінальної реставрації – Ви зможете набагато скоріше повноцінно користуватися новим зубом.
  • Вам не потрібно буде ходити з проміжком замість зуба, а буде можливість одразу усунути естетичний недолік, бо на імплант за потреби можна встановити тимчасову коронку.

Тому якщо у Вас є проблемні зуби, які неможливо пролікувати консервативно – не поспішайте їх видаляти – приходьте до нас на консультацію, щоб дізнатися актуальні ціни на імплантацію зубів у Києві.

Ми знайдемо оптимальне рішення для Вашої ситуації!

go up