Елайнери для зубів у Києві – яка ціна та переваги?

Запис на консультаціюЗапис

Хочете мати рівні зуби без брекетів? Елейнари, ціна на які в стоматології New Smile у Києві цілком адекватна результату, неодмінно порадують Вас своїм вражаючим ефектом!

Останнім часом досить часто в Україні та всьому світі в ортодонтії для корекції прикусу та вирівнювання зубів застосовують елайнери.

Елайнери – що це таке?

Зовні популярні сьогодні в Києві елайнери для зубів нагадують прозорі капи, але за технологією виробництва це унікальна конструкція.

Елайнери легко носити, вони не вимагають серйозного догляду, і дозволяє виправити прикус максимально м’яко і майже безболісно.

☝️ Переваги елайнерів перед брекетами:

  • Комфортні. Капи легко знімаються і надягаються, а в роті майже не відчутні. Ніяких обмежень по їжі, як у випадку з брекетами, немає.
    ▪️ Естетичні. Майже непомітні навіть при близькому контакті.
    ▪️ Гігієнічні. Елайнери – це знімний апарат і пацієнт може його зняти і якісно почистити зуби, на відміну від брекетів. Саме тому елайнери не пошкоджують емаль і не провокують карієс.

Чому ціна на елайнери в Києві не може бути дешевою?

👉 Для того, щоб працювати із всесвітньо відомими брендами елайнерів, лікар має пройти спеціальне навчання та скласти іспит.

У стоматологічній клініці New Smile на Печерську (м. Київ) працюють сертифіковані спеціалісти, які пройшли таке навчання і мають великий досвід роботи з прозорими капами.

Елайнери – це найкомфортніше рішення проблеми нерівних зубів. Щоб дізнатися, чи підходить Вам лікування за допомогою такої системи, запрошуємо Вас на консультацію до наших лікарів – ортодонтів.

Див. також: елайнери – ціна в Києві

go up