DSD у Києві: Цифровий дизайн усмішки

Запис на консультаціюЗапис

Популярний сьогодні в Києві та по всьому світі цифровий дизайн усмішки – Digital Smile Design, DSD) – це технологія планування естетичної реставрації фронтальних зубів із застосуванням фото композиту або керамічних вінірів/коронок.

DSD дизайн усмішки – відгуки та ціни в Києві

Заснований метод на застосуванні комп’ютерної програми для індивідуального моделювання передбачуваного результату лікування.

🦷 Відгуки свідчать, що технологія DSD корисна як лікарю, так і пацієнту. Стоматолог за допомогою графічних програм і фотографій розробляє план реставраційних робіт, з високою точністю прогнозуючи оптимальний зовнішній вигляд майбутніх зубів.

👉 Метод комп’ютерного дизайну усмішки ДСД дозволяє на прикладі цифрового зображення зубів обговорювати варіанти естетичної реставрації й втілювати бажаний результат у реальність.

🧑‍⚕️ Спеціалісти клініки “New Smile” у Києві впевнені, що завдяки методу комп’ютерного моделювання DSD прискорюється процес створення нової усмішки, повністю виключаються неприємні несподіванки в кінці лікування, гарантується отримання бажаного результату.

Дізнатися про ціни на DSD Цифровий дизайн усмішки в Києві Ви можете за телефоном клініки New Smile.

go up