ЛІКУВАННЯ КАРІЄСУ

Запис на консультаціюЗапис

 

Карієс – одна з найчастіших проблем, з якою пацієнти звертаються до стоматолога терапевта.  Карієс має кілька стадій розвитку – від плями до порожнини в зубі, а також може мати гострий або хронічний перебіг. В залежності від стадії та активности перебігу лікар підбере для Вас ефективний варіант лікування.

В своїй роботі ми дотримуємося принципів:

Мінімального втручання в здорові тканини зуба. На певних стадіях каріозного процесу ми використовуємо методи лікування, які не передбачають застосування бормашини, такі як інфільтрація емалі або повітряно-абразивне препарування емалі, що дає можливість максимально зберегти природню струкутуру зуба.

Використання найсучасніших матеріалів та обладнання. Наші лікарі користуються дентальним мікроскопом для діагностики та контролю якості лікування; обов’язково ізолюють зуб від порожнини рота за допомогою рабердаму, щоб забезпечити стерильність зубу під час пломбування; використовують сучасні композитні матеріали для забезпечення максимально естетичного та прогнозованого довготривалого результату

Імітація природнього вигляду зубів. Наші лікарі вміють зробити пломби і реставрації так, щоб це виглядало естетично і непомітно.

Своєчасне та грамотне терапевтичне лікування – це залог здоров’я та краси Вашої посмішки!

 

Докладніше

Галерея клінічних робіт

go up